Viitasaari-Seura

Viitasaari-Seura ry:n johtokunta vuonna 2017

Nimi Tehtävä Osoite / s - posti ja puh.
1. Anneli Martinkauppi puh.joht. Pyydysmäentie 522
44500 Viitasaari
anneli.martinkauppi@gmail.com
p.050 3687 657
2.Reino Huuskonen siht. Vallunkuja 4, 44500 Viitasaari
reino.huuskonen@pp.sonera.net
p.044 5571 807
3. Elina Räsänen vpj. Kivitie 4, 44500 Viitasaari
elina.katharina@gmail.com
p.040 8248682
4. Juha Kuronen   Mäkitie 37, 44500 Viitasaari
jhkuronen@gmail.com
p.045 1318964
5. Marketta Raitanen   Haapaniementie 17 B 16,
44500 Viitasaari
marketta.raitanen@gmail.com
p.044 5904 544
6. Erkki Ruuska   Uusitalontie 37, 44500 Viitasaari
erkki.ruuska@omanetti.fi
p.0400 971 620
7. Erkki Virtanen   Rantatie , 44500 Viitasaari
erkki.virtanen@pp2.inet.fi
p-050 377 8448

Tärkeitä yhteistyökumppaneita

Nimi Tehtävä Osoite / s - posti ja puh.
Helena Raatikainen Tukihenkilö Vesannontie 628, 44640 Kymönkoski
helena.raatikainen@viitasaari.fi
Juhani Ruuska valokuva-
arkisto
Lepikkotie 3,
44500 Viitasaari
Pauli Salonen arkeologia Hanhijärventie 148,
44500 Viitasaari
pauli.salonen@suomi24.fi
Heikki Kokkinen Uitto ym. Hakkarilantie 11, 44500 Viitasaari
Mauri Kuokkanen Valokuvat Rantatie 9, 44500 Viitasaari

Lähetä kommentti sivulle



Voit käyttää seuraavia HTML-tageja: <a><br /><strong><b><em><i><blockquote><pre><code><ul><ol><li><del>

Tähdellä merkityt kentät ovat pakollisia.